Wzmacnianie naturalnej płytki paznokciowej


paznokcia

Categories:

Piękne, długie i kolorowe tipsy wzbudzają zainteresowanie niemal każdego, kto spojrzy na nasze dłonie. Musimy jednak pamiętać o osobach, które nie chcą zwracać na siebie uwagi, które nie chcą, bądź nie mogą sobie pozwolić, na odrobinę szaleństwa (np. stanowisko pracy).

Co wtedy można im zaproponować?

Image Chcą uzyskać naturalny i zadbany wygląd paznokci i dłoni proponujemy wzmacnianie naturalnej płytki metodą żelową (Revolution Gel „All in one” – firmy Nail Selection – specjalny, bezkwasowy żel, który bardzo dobrze sprawdza się na naturalnej płytce. Należy jednak pamiętać, że do przedłużania naturalnej płytki- bez tipsa, na szablonie- stosujemy inny żel-Profi-sculpting Gel.). Usługa ta jest proponowana przede wszystkim dla osób, które maja problem z zapuszczeniem paznokci, których płytka paznokciowa jest krucha i łamliwa.

Wzmacnianie naturalnej płytki paznokciowej za pomocą metody żelowej

Prawidłowe przygotowanie płytki paznokciowej jest połową sukcesu przy każdej metodzie stylizacji paznokci. Pierwszy etap polega na całkowitym usunięciu pozostawionej warstwy lakieru. Używamy do tego bezacetonowego zmywacza do paznokci z zawartością witaminy E. Zmywacz ten działa łagodnie a jego skład korzystnie odżywia i regeneruje płytkę.

Za pomocą drewnianego patyczka delikatnie odpychamy skórki uzyskując w ten sposób większą powierzchnię paznokcia.

Delikatnie matujemy płytkę za pomocą pilnika o ziarnistości 180, nadając odpowiedni kształt i długość paznokcia.

Po usunięciu pyłu nakładamy na całą powierzchnię paznokcia PRIMER BEZKWASOWY, zwracając uwagę aby płyn nie miał kontaktu z wałem okołopaznokciowym. Po wyschnięciu przechodzimy do kolejnego etapu.
Image
Nakładamy cienką warstwę żelu REVOLUTION, zwracając uwagę, aby odpowiednio wykończyć brzeg paznokcia. Jest to najważniejszy moment w opisywanej metodzie, gdyż jego błędne wykonanie może spowodować liftowanie się masy żelowej. Masę utwardzamy 2 min. w lampie UV.
W zależności od długości wolnego brzegu paznokci możemy nanieść kolejne warstwy żelu. Każdą nakładamy na uprzednio utwardzoną warstwę.

Po utwardzeniu ostatniej warstwy przemywamy powierzchnię CLEANEREM. Płyn ten nadaje masie elastyczności oraz zwiększa stopień nabłyszczenia.

Pilnikiem wyrównujemy brzegi płytki paznokciowej. Pozostawione nierówności mogą bowiem powodować mechaniczne uszkodzenia paznokcia.
Na okolice skórek nakładamy CUTICLE REMOVER – płyn zmiękczający skórki, po 2-3 minutach patyczkiem usuwamy zrogowaciały naskórek.
Masę przemywamy ponownie CLEANEREM w celu odtłuszczenia powierzchni. Aby podkreślić naturalny kolor płytki paznokcie pokrywamy lakierem MAGIC WHITENER – wybielający lakier UV
W celu nawilżenia skórek oraz nabłyszczenia płytki paznokciowej stosujemy zapachową oliwkę pielęgnacyjną z witaminami (dostępne zapachy: kokos, migdał, brzoskwinia, cytryna, czerwone owoce, kwiatowy)

Dzięki zastosowania tej metody paznokcie będą wyglądały subtelnie. Ich powierzchnia będzie mocna a wysoki połysk nada zdrowy wygląd.
Wzmacnianie naturalnej płytki metodą żelową to coraz bardziej popularna usługa, dlatego nie może jej zabraknąć i w Twoim salonie. Dzięki tej usłudze pozyskasz nowe klientki i poszerzysz swoja ofertę. Pamiętaj, że większe umiejętności idą w parze z większymi zarobkami, dlatego już teraz serdecznie zachęcamy Ciebie do wzięcia udziału w warsztatach kosmetycznych organizowanych przez nasza firmę.